Ceník

Zimní sezóna

 • leden – březen 21 000 Kč /týden
  (v sezóně se pronajímá chalupa minimálně na celý týden)

Letní sezóna

 • červenec – srpen 21 000 Kč /týden
  (v sezóně se pronajímá chalupa minimálně na celý týden)

Silvestrovský a vánoční týden

 • 35 000 Kč/týden
  (v Silvestrovském a vánočním týdnu se pronajímá chalupa minimálně na celý týden)

Období mimo sezónu

 • 21 000 Kč/týden
 • Mimo sezónu se pronajímá chalupa minimálně
  na dvě a více nocí za cenu 3 000 Kč (noc/chalupa)

Cena obsahuje ubytování, úklid, praní ložního prádla. K dispozici jsou ručníky, kuchyňské utěrky. Uvedené ceny jsou vždy za celou chalupu a týden (7 nocí). V sezóně se pronajímá chalupa minimálně na celý týden, a to od pátku do pátku. Mimo sezónu jsou možné po domluvě i víkendové pobyty, nejméně však na dvě noci.

Cena nezahrnuje:

 • spotřebu elektrické energie (cena je vypočtena dle skutečné spotřeby - rozdíl mezi počátečním a konečným stavem elektroměru)
 • rekreační poplatek obci 8 Kč/den/ lůžko
 • peletky na zátop do kamen - 120 Kč/ 15 kg balík

Vratná kauce:

(povinné zaplatit na místě při příjezdu, vrací se před odjezdem v případě, že není zjištěna škoda) – 5000 Kč/pobyt. Nástup je možný v pátek po 16. hodině, chalupu musíte opustit do 10. hodiny v den odjezdu.

Při objednání pobytu je nutné vyplnit přihlášku, ve které se uvede termín pobytu, počet a jména osob, jejich datum narození a trvalé bydliště. U jedné osoby též číslo občanského průkazu kontaktní údaje. Pro rezervaci termínu je důležité zaplatit zálohu 50 % z celkové částky za ubytování převodem na účet, aby mohl být termín zarezervován. Dokud není záloha připsána na náš účet, vedeme termín jako volný.

Zbývající částku, včetně poplatků, je nutné uhradit převodem na účet do 14 dní před nástupem na pobyt. Při nástupu na pobyt jsou ubytovaní vázáni ubytovacím řádem, se kterým jsou povinni se předem seznámit. Ubytovací řád tvoří součást smlouvy o ubytování. Smlouva je uzavřena mezi ubytovatelem a zákazníkem v okamžiku připsání zálohové částky na účet ubytovatele, pokud není dojednáno jinak.

Záloha je automaticky vrácena v případě, že zájemce o ubytování pobyt odřekne minimálně 30 dní před nástupem. V případě, že by došlo ke stornování v době kratší než 30 dní, bude záloha vrácena pouze v případě, že se podaří obsadit stornovaný termín jiným zájemcem. Veškeré platby se hradí na účet, který Vám bude sdělen emailem. Při platbě uvádějte vždy variabilní symbol, který se skládá z data nástupu na pobyt (den/měsíc/rok).